Emotie lijkt het te winnen van nuchterheid. De overtreffende trap is de route naar maatschappelijke relevantie. Je ziet het overal. Een leuk filmsterretje heet waanzinnig talentvol, een beetje concert wordt afgesloten met een staande ovatie. In de publiciteit hetzelfde beeld. Ergens tegen zijn, is niet voldoende meer, je bent woedend en mensen die het niet met je eens zijn, zijn knettergek. In de politiek moet een minister niet een probleem verhelpen, hij moet keihard ingrijpen.
Laden…
Word abonnee en lees direct verder
Al vanaf € 8,70,- per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.
Bent u abonnee en hebt u al een account?
Log dan hier in
Verder lezen?
U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.
Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.
Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.