Premium Lock Politiek weekboek: miljoenen voor kind, tochtstrips

19 oktober 2021Leestijd: 2 minuten
Activisten van Extinction Rebellion protesteerden in Den Haag onder meer bij de Hofvijver. Foto: Bart Maat/ANP

Kinderen

Het kindgebonden budget voor het tweede kind gaat met 70 euro omhoog. De koopkrachtmaatregel komt vooral minima ten goede. Al met al investeerde Rutte III 800 miljoen euro in kindregelingen.

Premium Lock

Laden…

Premium Lock

Word abonnee en lees direct verder

Al vanaf € 9,- per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.

Premium Lock

Verder lezen?

U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.

Bekijk abonnementen

Premium Lock

Er ging iets fout

Premium Lock

Uw sessie is verlopen

Wilt u opnieuw

Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.

Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.