Er was een oud jaar, er is een nieuw jaar. Het oude jaar laten we achter ons, het nieuwe jaar omhelzen we. Ik heb er moeite mee het oude jaar van me af te schudden als ware het een versleten jasje. Het oude jaar bracht me veel geluk en ook wel ongeluk, maar het kost me weinig moeite om dat te vergeten. Op mijn leeftijd moet je voorzichtig met je jaren omspringen.
Laden…
Word abonnee en lees direct verder
Al vanaf € 9,- per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.
Bent u abonnee en hebt u al een account?
Log dan hier in
Verder lezen?
U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.
Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.
Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.