Daphne de Kluis begint op 12 oktober als bestuurder bij verzekeraar Achmea. Wat is daar bijzonder aan?
De Kluis leek totaal verweven met ABN AMRO, de bank waar zij in 1998 begon te werken en waar ze was opgeklommen tot een positie net onder de raad van bestuur. Ze was er verantwoordelijk voor alle zakelijke klanten met een omzet tussen de 1 en 250 miljoen euro, grofweg het midden- en kleinbedrijf en de ‘kleinere’ grootbedrijven.
Laden…
Word abonnee en lees direct verder
Al vanaf € 9,- per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.
Bent u abonnee en hebt u al een account?
Log dan hier in
Verder lezen?
U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.
Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.
Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.