Premium Lock ‘Wij ICT’ers zijn juist heel sociaal en communicatief vaardig’

20 oktober 2015Leestijd: 1 minuut
'Flip Franssen'

Koen Kanters (21) studeerde cum laude af aan de Fontys Hogeschool in ICT & Software Engineering en won een scriptieprijs met zijn Big Data-onderzoek naar het herkennen van gedrag. Werkt nu als junior consultant/engineer bij innovatief en hightech consultancybedrijf Altran en maakt met vrienden een persoonlijke fysio-app. Geboren en getogen in Helmond.

Premium Lock

Laden…

Premium Lock

Word abonnee en lees direct verder

Al vanaf € 9,40 per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.

Premium Lock

Verder lezen?

U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.

Bekijk abonnementen

Premium Lock

Er ging iets fout

Premium Lock

Uw sessie is verlopen

Wilt u opnieuw

Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.

Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.