Minister van Onderwijs, Ingrid van Engelshoven (D66), wil dat universiteiten meer geld besteden aan bèta-opleidingen. Ze volgt het advies van een commissie onder voorzitterschap van Martin van Rijn (PvdA). Uit de aanbevelingen volgt dat sociale en geesteswetenschappen geld moeten inleveren, met onvermijdelijke inkrimping van faculteiten tot gevolg, schrijft Ruud Deijkers.
Laden…
Word abonnee en lees direct verder
Al vanaf € 9,40 per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.
Bent u abonnee en hebt u al een account?
Log dan hier in
Verder lezen?
U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.
Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.
Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.