Herdenking slachtoffers MH17 bij Schiphol

06 juli 2016Leestijd: 1 minuut

DEN HAAG (ANP) – De 298 slachtoffers van de ramp met vlucht MH17 worden op zondag 17 juli herdacht in Vijfhuizen bij Schiphol. Dat is vlak bij de plek waar de Stichting Vliegramp MH17 in 2017 het monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers wil onthullen.

De herdenking is besloten en alleen toegankelijk voor nabestaanden. Ze vullen het programma van de herdenking zelf in met toespraken, zang en dans. Alle 298 namen van de slachtoffers worden opgelezen en er zal een minuut stilte worden gehouden. Dat gebeurt rond het tijdstip dat het radiocontact met de Boeing 777 van Malaysia Airlines verloren ging boven Oost-Oekraïne.

Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.

Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.