‘Het is allemaal te danken aan mijn vrouw.’ Jacques Schraven (77) kijkt vanuit zijn woonkamer op de eerste verdieping van zijn appartement in Den Haag naar de bomen. Schraven: ‘Ik houd enorm van bomen. In Wassenaar woonden we in het bos tussen prachtige beuken en eiken. Die tuin hebben we niet meer.’ Een aantal jaar geleden verruilden Schraven en zijn vrouw Gien (74) hun villa in Wassenaar voor een riant appartement in een voormalig wooncomplex voor officieren van koning Willem II.
Laden…
Word abonnee en lees direct verder
Al vanaf € 9,- per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van EW. Bekijk onze abonnementen.
Bent u abonnee en hebt u al een account?
Log dan hier in
Verder lezen?
U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van EW blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.
Ingelogde abonnees van EWmagazine kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.
Reacties die anoniem worden geplaatst of met een overduidelijke schuilnaam zullen door de moderator worden verwijderd, evenals reacties die niets met het onderwerp van het artikel te maken hebben. Dit geldt evenzeer voor racistische of antisemitische reacties. De moderator handelt in opdracht van de hoofdredacteur.